Scenariusz filmu o Macieju Majcherku zbudowało życie. Zupełnie niespodziewane zerwanie więzadła krzyżowego w dramatyczny sposób zahamowało rozwój jego sportowej kariery. Zdarzenie to zburzyło w całości pierwotne założenia filmu i nadało temu dokumentowi zupełnie innego charakteru. W całym tzw. nieszczęściu towarzyszyło realizatorom filmu też sporo szczęścia, gdyż „trafił” się temat, którego w żaden sposób życie nie mogło wyreżyserować.

Sportowe przygotowania do sezonu 2014/15, gra w Azoty Arenie w Szczecinie przy pełnych trybunach, uznanie kibiców, pełnia szczęścia i ….. nagły krach. Przymusowa operacja, długotrwała rehabilitacja, wsparcie najbliższej rodziny oraz próba powrotu do czynnego uprawiania wyczynowego sportu. Ten obraz dokumentuje 12 miesięcy z życia kapitana King Wilków Morskich Szczecin, czyli Macieja Majcherka.

"Szczecin jest w moim sercu" (film)

Po 2 latach od premiery tego filmu w Arenie Szczecin udostępniamy w całości dokument o Maciek Majcherek … W filmie tym "zagrali" m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Policach. To początek nowej odsłony profilu "Tele Police i okolice" 🙂

Opublikowany przez Tele Police i okolice na 3 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *